Pianka PUR - innowacyjna izolacja

Oferujemy Państwu system termoizolacji pianką PUR (poliuretanową) przy zastosowaniu wysokociśnieniowych urządzeń natryskowych. Technologia hydrodynamicznego natrysku ma zastosowanie przy izolacji:

  • budynków mieszkalnych (dachów płaskich, poddaszy)
  • obiektów przemysłowych (hal, magazynów, chłodni, zbiorników)
  • obiektów rolniczych

Aplikacja pianki PUR odbywa się metodą natrysku. Wykonawca wykorzystuje specjalistyczne urządzenia wysokociśnieniowe bezpośrednio na miejscu budowy. W wyniku zmieszania się, w głowicy pistoletu natryskowego, dwu komponentów - izocjanianu i poliolu powstaje szybko spieniająca się substancja powiększająca swoją obiektowość 120-krotnie, o jednolitej i bezspoinowej powierzchni. Powstała izolacja nie ulega degradacji i nie traci swoich wartości izolacyjnych z upływem lat. Jedynym zagrożeniem może być promieniowanie ultrafioletowe UV. Dlatego przy aplikacji pianki na powierzchniach narażonych na czynniki zewnętrzne, na przykład dachy płaskie, warstwa izolacyjna jest dodatkowo pokrywana powłoką z elastomeru lub farby ochronnej. Dzięki natryskowej metodzie nanoszenia pianki PUR uzyskujemy ciągłość izolacji bez łączeń powodujących straty termiczne. Metoda natrysku pianki pozwala nam na jej aplikacje w bardzo skomplikowanych, nieregularnych oraz trudno dostępnych miejscach.

Dlaczego Izolacje Natryskowe?

NAJLEPSZY DOSTĘPNY IZOLATOR - pianka PUR charakteryzuje się najniższym współczynnikiem przenikania ciepła równym 0,020 W/mxK.

JEDNOLITA WARSTWA IZOLACJI - niezależnie od poziomu skomplikowania konstrukcji hydrodynamiczny natrysk pianki PUR pozwala osiągnąć idealnie szczelną warstwę bez łączeń i mostków termicznych.

NIEZMIENNA TRWAŁOŚĆ - pianka PUR nie traci swoich właściwości wraz z upływem lat i stanowi skuteczną izolację do końca istnienia budynku.

WZMOCNIENIE KONSTRUKCJI - pianka PUR wzmacnia i zabezpiecza strukturę obiektu budowlanego, przedłużając jego żywotność.

Dlaczego Demilec?

Demilec to lider w przemyśle energooszczędnych systemów izolacyjnych. Firma stworzyła, opatentowała i wdrożyła do przemysłu budowlanego piankę otwartokomórkową. Ćwierć wieku doświadczenia w przemyśle izolacyjnym gwarantuje najwyższą jakość produktów.

Demilec szkoli i wydaje certyfikaty wykonawcom oraz instalatorom. Wykonawcy korzystający z produktów Demilec objęci są program ochrony jakości InSEAL¬Right. W ramach programu przeprowadzane są losowe wizytacje w miejscach wykonywania inwestycji. Dzięki temu mogą być Państwo pewni, że produkty firmy Demilec są oryginalne i aplikowane we właściwy sposób. Produktom Demilec zaufało już tysiące ludzi, zarówno właściciele budynków, architekci jak i firmy budowlane.

Produkty Demilec pozwalają kontrolować wilgotność, poprawną infiltrację, jakość powietrza wewnątrz budynku, jednocześnie redukując koszty energii. Pianka natryskowa dostarcza takich samych korzyści zarówno w nowo powstających jak i już istniejących konstrukcjach.

Wysokie i wciąż wzrastające koszty związane z codzienną utratą energii są utrapieniem większości właścicieli i zarządców budynków. Amerykański Departament Energetyki po przeprowadzonych badaniach ogłosił, że ogrzewanie, klimatyzacja i oświetlenie są odpowiedzialne za 50% energii zużywanej w komercyjnych nieruchomościach. Co więcej, 40% strat energii spowodowana jest niekontrolowaną infiltracją powietrza. Redukcja tych kosztów jest możliwa dzięki oryginalnym izolacjom natryskowym Demilec.

Obszary_ruchów_powietrza
Certyfikat