Ocieplenie poddasza

Technologia hydrodynamicznego natrysku piany poliuretanowej to idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają najlepszego sposobu na odpowiednio dobraną izolację termiczną poddasza. A warto zwrócić uwagę, że dla wielu rodzin w Polsce poddasze, to pomieszczenia użytkowe.

Koszty związanie z ogrzewaniem domu, to znaczna część z domowego budżetu, a z roku na rok koszty te są coraz większe. Chcemy mieć w domach ciepło i przyjemnie w sezonie jesienno-zimowym, jednocześnie staramy się oszczędzać na wydatkach. Latem zaś, pragniemy chłodu i komfortowych warunków.

Czy to możliwe? Tak - jeśli zadbamy o odpowiednią izolację, taką która będzie miała odpowiednie i niezmienne parametry (na dzień budowy jak i za kilkanaście lat). Odpowiednia izolacja poddasza chroni przed utratą ciepła (30% strat cieplnych - to straty spowodowane złą izolacją dachu) i zabezpiecza przed nadmiernym nagrzaniem.

Idealna Izolacja - Sealection 500

Sealection 500 jest poliuretanową pianą do natrysku hydrodynamicznego, która wypełnia szczeliny, szpary i trudno dostępne miejsca poprzez 120 - krotny rozrost. Połączenie wody rozprężającej pianę z naturalną przyczepnością tworzyw poliuretanowych stawia tą izolację ponad innymi.

Wysoka przepuszczalność powietrza tradycyjnych izolacji sprawia, że powietrze z łatwością przechodzi przez ściany, w których są szczeliny i szpary. Różnica temperatur w środku i na zewnątrz budynków powodują mieszanie się powietrza w przegrodach ścian i dachów, tworząc punkty rosy. Przepuszczalność powietrza w ścianach i dachach zmniejsza właściwości cieplne tradycyjnych izolacji.

Pamiętaj, że natrysk piany Sealection 500 powinien być wykonany przez firmę posiadającą certyfikat autoryzacji wydany przez Demilec Polska S.A. w zakresie stosowania pianek do izolacji termicznej i akustycznej w technologii Demilec. Sealection 500 zapewnia minimalne zużycie energii i przepływ wilgoci.

Produkty